Atskats uz pagājušajiem gadiem

Sen neesam devuši par sevi ziņu, taču mūsu dzīvēs ir daudz kas noticis – gan priecīgi mirkļi, gan ne visai. Taču tas mūs nav atturējis turpināt iesākto un popularizēt autosportu un auto tūrismu.

Pa šiem pāris pēdējiem gadiem esam atmetuši (vismaz uz laiku) ieceri piedalīties folkreisā (pārdevām savu folkreisa Žiguļa projektu citiem entuziastiem), kā arī vairs neesam tiešā veidā saistīti ar 4×4 braukšanu (esam šķīrušies gan no Land Rover Discovery 2, gan Lada Ņiva / VAZ 2121). Tas nes līdzi izmaiņas mūsu sniegtajos pakalpojumos – vairs nevaram operatīvi izpalīdzēt ne ar auto evakuāciju no neparedzētām situācijām, ne arī auto nomu.

Toties ļoti ceram, ka šogad beidzot nopietnāk sāksim nodarboties ar auto restaurāciju. Plānos ir gan Land Rover Series III salikšana, gan Baikāla ekspedīcijā daudz cietušā Iveco busiņa atdzīvināšana.

Joprojām varam palīdzēt ar apmācību gan ekstrēmā, gan 4×4 braukšanā – tiesa abos gadījumos izmantojot jūsu auto transportu, kā arī ar konsultācijām sporta auto būvē.

Inventāra noma un citi pakalpojumi

Esam papildinājuši mūsu pakalpojumu lapu ar dažiem jauniem ierakstiem. Proti, tagad piedāvājam arī nomāt no mums ceļošanai noderīgu inventāru (jumta bagažnieks, jumta stieņi, slēpju turētāji, TomTom GPS iekārta), kā arī sadarbībā ar Latvijas Land Rover klubu piedāvājam diagnosticēt un notīrīt kļūdas Land Rover Discovery II un Land Rover Defender TD5 dzinēju vadības blokiem, kā arī Land Rover Discovery II SLABS, Valeo Body Control un automātiskās ātrumkārbas sistēmu vadības blokiem. Atsevišķos gadījumos, varam palīdzēt arī auto evakuāciju no neparedzētām situācijām.

Pagājušais 2011. gads

Atskatoties uz 2011. gadu varam teikt, ka tas nav pavadīts veltīgi:

  • esam nodibinājuši biedrību;
  • lai arī bija iestājies gan finansiāls, gan garīgs panīkums, tomēr būsim saņēmušies un gandrīz pabeiguši folkreisa Žiguļa projektu (finišs paredzēts šī gada sākumā);
  • izstrādāta darbības stratēģija šim gadam, lai veidotu ciešāku sadarbību ar Autoliste, CDT un Latvijas Land Rover klubu gan pasākumu izveidē, gan citās aktivitātēs par kurām, cerams, jau tuvākajā laikā tiks paziņots publiski;
  • gada pēdējā darba dienā tikām pie Ņivas tehniskās apskates.

Ar to arī noslēdzam atskatu uz iepriekšējo gadu un apsveicam Jaunajā gadā visus mūsu atbalstītājus un sekotājus!

Ņivas sagatavošana tehniskai apskatei

Cerams, jau nākošajā nedēļā – tiklīdz tas būs iespējams – saņemsim savai Lada Ņivai (VAZ 2121) CSDD tehniskās apskates uzlīmi, jo jau piektdien saņēmām to atpakaļ no servisa, kur tika izlaboti pirmreizējā apskatē saņemtie 2-nieki par kaudzi sīkumiem, kā piemēram:

  • “klauna taure” – skaņas signāls, kas darbojas mainīgā režīmā (iztrūka viens vadu koplekts uz gaisa taures kompresoru);
  • nedarbojošās tālās gaismas indikācija (izdegusi lampiņa);
  • nevienmērīga bremžu darbība (ko var gribēt no auto, kurš nostāvējis pusotru gadu!);
  • pāris savu laiku nokalpojušas bukses;
  • paceļamais sēdeklis, kas nefiksējas.

VAZ 21213 (Ņiva) rokasgrāmata

4×4 klubs savā lapā nopublicējis pārskatāmu VAZ 21213 (jeb tautā sauktu “Ņiva”) rokasgrāmatu. Tā apvienojumā ar pie mums publicēto versiju ir neatsverams resurss veicot jebkādus remontus šiem auto.

P.S. Arī mūsu Ņiva vakar pēc ilgāka stāvēšanas perioda devās uz tehniskās apskates staciju, lai iegūtu attiecīgo uzlīmi. Rezultātā – 9 divnieki par dažādiem sīkumiem, kurus plānojam novērst tuvākajās dienās, lai Jauno gadu jau varētu sagaidīt ar pilnīgā kārtībā esošu auto!

Sadarbība ar Latvijas Land Rover klubu

Esam uzsākuši sadarbību dažādu kluba biedru aktivitāšu organizēšanā ar Latvijas Land Rover klubu. Ceram jau tuvākajā laikā piedāvāt kādu bezceļu izklaidi!

Nodibināta biedrība “Autosporta klubs “Nachos Racing””

2011. gada 27. jūlijā Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra notārs veica ierakstu par biedrības “Autosporta klubs “Nachos Racing”” ierakstīšanu biedrību un nodibinājumu reģistrā ar reģistrācijas Nr. 40008181392.

Auto maiņa

Šodien svinīgi tika veikta auto maiņas procedūraBMW tika iemainīts pret citu gandrīz vai BMW… Nu labi, labi – Land Rover Discovery II :) Patiesībā, tālu nav no tā, ka konkrētais Land Rover Discovery ir gandrīz BMW, jo tajā brīdī, kad tas tika ražots, rūpnīca piederēja BMW.

Izgājām arī sākotnējo tehnisko apskati, dabūjām pagaidu uzlīmi. Tos dažus sīkumus, kas tika atrasti, novērsīs autoplacis uz sava rēķina. Cheers! Tagad tik atliek ripināties pa ceļiem un bezceļiem.

Žiguļa karkass

Pateicoties rūpīgai ss.lv sludinājumu ķemmēšanai, atradās drošības karkass ar visiem doķiem, kurš vairs neder krosam, taču ideāli der folkreisam! Tā nu – sazvanot pārdevēju, tika noskaidrotas visas vajadzīgās detaļas un šodien ar Kesis palīdzību, izmantojot Dakņa Foresteru, Žiguls aizvilkts pie būra pārdevēja, kurš izrādījās arī krosa braucējs un mehāniķis. Attiecīgi, par nelielu, bet godīgu atlīdzību, Žigulī tiks iemontēts būris, kā arī auto virsbūve tiks pastiprināta, lai izturētu folkreisu un trases slodzi vispār.

Kopējie izdevumi: tiešie izdevumi – 650LVL; netiešie izdevumi – 165LVL.

BMW vs. BMW

Mūsu biedrs Kesis pamanījās veikt nelielu auto maiņu, pārdodot savu BMW E28 525 un nopērkot vietā BMW E36 318is kupeju. Apsveicam viņu ar jaunieguvumu!